Produkce

Orientujeme se na výrobu

Základním předmětem podnikání společnosti je výroba sterilované zeleniny, ovocných kompotů, marmelád, rajského protlaku a kečupu, stáčení stolní vody a limonád do PET lahví.

VýrobkySTERILOVANÁ ZELENINA V PE VACÍCH

Zpracovaná zelenina, tepelně upravená, ve sladkokyselém kořeněném nálevu. Vyrábí se v netto podílu 2 - 5 kg. Balení zeleniny následnou tepelnou úpravou do PE vaků je nový trend, na který naše firma zareagovala v r. 2005. Hlavní předností tohoto balení je snadná manipulace, minimální podíl obalu k využité zelenině, 100% recyklovatelnost obalu a v neposlední řadě, ve srovnání se skleněným obalem, nulové nebezpečí kontaminace skleněnými střepy. Hotový výrobek může být expedován v kartonu na EUR paletě nebo v plastových velkoobjemových boxech. Na výrobky poskytujeme záruku 1 rok a není potřeba s nimi manipulovat v chladírenských prostorách.

Takto balené výrobky mají v gastronomii široké využití, lze je využít hlavně ve studené kuchyni při výrobě různých zeleninových salátů, zeleninových salátů s majonézou, rybích salátů, aspikových misek, při nakládání různých druhů sýra, ale také při přípravě obložených mís. Zeleninu lze také použít při vaření nebo jako přílohu k jídlům.

Balení zeleniny do PE vaků
Zelí bílé krouhané, okurky kostky, paprika proužky, mrkev kostky, mrkev vlasový řez, cibule krouhaná, řepa kostky, řepa vlasový řez, celer kostky, celer vlasový řez, směs do bramborového salátu, cuketa kostky.

PE VAKY